Ajurvedos receptai grožiui ir švytinčiai odai

0
342

Ajurvedoje yra daug rekomendacijų, kaip išlaikyti odą sveika ir gražia. Keletą jų aptarsime čia.

 Jei norite turėti gražią odą, kasdien prieš miegą gerkite ŠILTĄ PIENĄ su ciberžole ir medumi (priminsime, kad medus dedamas tik į kiek atvėsusius, nekarštus gėrimus). Ajurvedoje laikoma, kad, jeigu besilaukianti moteris vartos ciberžolę, jos vaikas turės nuostabią odą!

 Pabalusi, blanki odos spalva gali būti anemijos požymis. Gerkite morkų ir burokėlių sultis, valgykite virtus burokėlius – jie yra puikus geležies šaltinis. Tai pagerins odos spalvą.

 Pastatykite saulėje permatomą INDĄ SU ALIEJUMI, atitinančiu jūsų konstituciją (sezamų Vata tipui, kokosų ar saulėgražų Pita tipui, ghi ar kukurūzų Kapha tipui). Tegu jis 2-3 valandas persismelkia saulės spinduliais, o tada įtrinkite jį į odą ir neilgai – 10-15 minučių ar daugiausia iki pusvalandžio pabūkite saulėje. Tai pagerins odos spalva ir tekstūrą, išlygins raukšles, pagerins jos tonusą. Saulės voniomis mėgautis reikėtų iki vidudienio.

 Kasdienis viso kūno ALIEJINIS MASAŽAS labai naudingas palaikant odos sveikatą ir grožį. Švelnus aliejinis masažas išlaiko odos jaunystę, stangrumą ir šviežumą.

 Vietoje veido losjono, tepkite veido odą nedideliu kiekiu Brahmi aliejaus. Šis aliejus tinka visiems kūno konstitucijos tipams.

🙏Būkite sveikos ir gražios, o įvairių aliejų odai bei kitų ajurvedinių priemonių žinoma ieškokite www.Ajurveda24.lt

Facebook komentarai