Sambar Dal

  0
  667

  Sambar Dal – sotus ir labai skanus troškinys. Indijoje šis troškinys patiekiamas, užpiltas ant ryžių ir su indiška duona.
  Klasikinis „Sambar Dal“ gali būti verdamas su daržovėmis arba be jų. Man skaniau su daržovėmis. Dėkite savo mėgstamiausias ir tikrai nenusivilsite. 
  Šis patiekalas turi trys pagrindinius ingredientus: „toor dal“ (liet. – „tikrasis kajanas“), tamarindas ir prieskonių mišinys „Sambar masala“.
  Jei neturite tamarindo pastos, ją galite pakeisti: 1 v.š. tamarindo pastos = 1,5 v.š. citrinos sulčių = 1 v.š. Vusterio padažo (Worcestershire sauce).

  Atsispausdinti receptą
  Sambar Dal
  Servings
  asm.
  Ingredients
  Servings
  asm.
  Ingredients
  Instructions
  1. Paruošiame prieskonius.
  2. Gerai perplauname toor dalą, užpilame 0,5 l vandens, dedame 1 v.š. sviesto (arba įpilame aliejaus), beriame ciberžolę ir užverdame. Sumažiname ugnį ir verdame 40 minučių. Jei reikia įpilame dar sultinio arba vandens.
  3. Morkas supjaustome griežinėliais
  4. Cukiniją supjaustome ketvirčiais.
  5. Daržoves dedame į puodą. Troškinį pagardiname druska, cukrumi, citrinos sultimis ir verdame dar 15 minučių.
  6. Keptuvėje įkaitiname 1 v.š. sviesto arba aliejaus, beriame garstyčių sėklas ir uždengiame dangčiu. Kai garstyčios nustos spragsėti, beriame ožragę, asafetidą, kvapiosios murėjos („kari“) lapelius, Sambar masalą ir maišant kepame 5-10 sekundžių. Prieskonių mišinį pilame į puodą ir permaišome.
  7. Troškinį verdame dar 5 minutes.
  8. Tiekiame karštą su ryžiais.
  Facebook komentarai